Сторінка випускників - Форум
Головна
П`ятниця
09.12.2016
19:23
Вітаю Вас Гость | RSS
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5"
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: sakura 
Форум » Розділ І: Шкільне життя » Наша школа » Сторінка випускників (Для випускників минулих років)
Сторінка випускників
ADMINДата: П`ятниця, 03.12.2010, 17:49 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Адміністратори
Нагороди: 15
Репутація: 12
Статус:
Пролетіли роки... І ти вже давно не учень нашої школи, але пам'ять повертає тебе в роки твого дитинства. Ти згадуєш школу, своїх однокласників, вчителів...
Зараз ти можеш бути далеко або близько, тобі здається, що все змінилося. Але стіни школи ще пам'ятають твій сміх, твої відповіді біля дошки, твій веселий невгамовний клас.
У кожного з твоїх однокласників своє життя. Але так іноді хочеться дізнатися, як склалася доля кожного з них.
Розкажи, як склалося твоє життя по закінченні школи.

Прохання вказувати своє прізвище, ім'я; клас, рік випуску та класного керівника.
DocДата: П`ятниця, 03.12.2010, 21:40 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Учні
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус:
Ех... І ось я тут, врешті-решт! Привіт усім! Мене звуть Коля, ну принаймні я відгукуюсь на це слово вже років 14, мабуть, але це, власне, вже й не так важливо, я випусник найкращої в світі 5 школи! Душу проймає гордість, коли говорю ці слова. Зовсім не віриться що наше дитинство ̶з̶а̶х̶л̶и̶н̶у̶л̶о̶с̶я̶ ̶ш̶а̶м̶п̶а̶н̶с̶ь̶к̶и̶м̶ ̶н̶а̶ ̶в̶и̶н̶у̶с̶к̶н̶о̶м̶у̶ скінчилося. Взагалі-то все добре. В кожного з нас ВИПУСКНИКІВ 2010(супер пупер мега ультра дабел екстра класа) розпочалося нове життя. Абітура тепер гордо хизується чотирьма буквами у своєму студентському(або ж відповідною строчкою "В Катнахте", хай йому грець тій холєрі). Життя розкидало нас аж по 3 областях, і що цікавіше коли тепер воно нас позбирає. Що до мене, я поступив на навчання в ДДМА(ті самі 4 букви про які я говорив раніше) медичну академію, що в Дніпропетровську і, судячи по всьому, надовго! І як казав хтось із мудрих "Все що не робиться робиться на краще!" і я з цим повністю згоден. Тепер я відчуваю себе по новому і дуже радий що все склалося саме так!
Однокласники пишіть і ви свої ліричні висловлювання, переповнені емоціями, пережиапннями і іншими розумними словами, буду чекати!!!!!!!!!!

P.S Олена Вікторівна я про форум розкажу всім кого побачу smile
P.S.S доречі гарна ідея з форумом...

Modus vivendi
----------------
Cogito, ergo sum

Повідомлення відредагував Doc - Субота, 04.12.2010, 01:42
ЛеночкаДата: Неділя, 05.12.2010, 00:19 | Повідомлення # 3
Рядовой
Нагороди: 2
Статус:
І я тут нарешті...Ну мене звати Лєна,да, так отрималось, що я також випускниця найкращої на планеті 5 школи)) І 11-Б класу зокрема=)
Нуууу...Я навчаюся в Миколаївському державному університеті ім.П. Могили в Інституті філології, зокрема на іноземній.
Навчання важке, проте в той же час цікаве.
Дуже сумую за вчителями і однокласниками. Часто не вистачає вас усіх, особливо Колі Гончаренка=) Лише з радістю згадує всі хвилини шкільного життя...І випускний вечір, незабутній для мене...З радістю б покинула все і повернулася хоча б на останні півроку в 11 клас...
проте...це, нажаль, неможливо=(
ZoroДата: П`ятниця, 24.12.2010, 14:16 | Повідомлення # 4
Рядовой
Нагороди: 0
Статус:
Привіт всім!!! Мене звати Діма, саме в цій школі я десять років протирав штани і в 2010 році врешті-решт її закінчив! Трохи сумую за нею, за вчителями й однокласниками, часом хочеться повернути все назад, але дитинство вже минуло й потрібно якось влаштовувати своє майбутнє доросле життя.
Я навчаюся в НАВС (Національній академії внутрішніх справ) навчатися тут дещо цікавіше чим в школі, але трішки важче.
Всім учням нашої школи бажаю вдало закінчити її і обов'язково вступити до вищого навчального закладу!!! =)))
ADMINДата: Неділя, 25.09.2011, 10:22 | Повідомлення # 5
Генералиссимус
Група: Адміністратори
Нагороди: 15
Репутація: 12
Статус:
Коля, Лена і Діма smile
11-Б клас, випуск 2010 року, класний керівник: Ладиженська Ольга Володимирівна.
Форум » Розділ І: Шкільне життя » Наша школа » Сторінка випускників (Для випускників минулих років)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Бобринецька ЗШ І-ІІІ ступенів №5 © 2016
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz