Відображення фотографії - Форум
Головна
Реєстрація
Вхід
П`ятниця
05.03.2021
19:27
Вітаю Вас Гость | RSS
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5"
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Розділ ІІ: Матеріали до уроків для учнів » Растровий графічний редактор GIMP » Відображення фотографії (Обробка фото. Інструмент Дзеркало)
Відображення фотографії
ADMINДата: Вівторок, 17.07.2012, 08:54 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 137
Нагороди: 15
Репутація: 12
Статус:
ДЗЕРКАЛО


Інструмент дозволяє перевернути шари або виділення горизонтально або вертикально. Коли перевертається виділення, створюється новий шар з плаваючим виділенням. Окрім того, за допомогою цього інструменту можна створювати дзеркальне відображення.

Урок «Відображення фотографії»

Завдання: використовуючи інструменти перетворення: Дзеркало, Викривлення, Масштаб, Переміщення, створити зображення - віддзеркалення фотографії.

1. Завантажити Gimp. Створити нове зображення з прозорим фоном. Розмір зображення повинен бути вдвічі більший за розмір фотографії. В даному випадку 1100*752 px.

2. Відкрити фото (Файл → Открыть как слои)3. Створити 3 копії шару. Перейменувати шари: Фото, Відображення, Підставка, Тінь. Для перейменування шару слід двічі клацнути на його назві, надрукувати нову назву і натиснути Enter.

4. Працювати з кожним шаром окремо. Для зручності роботи з окремим шаром прибирати видимість інших шарів, натиснувши на глазик.

5. Шар Відображення перевернути інструментом Дзеркало по вертикалі.6. Шар Підставка залити чорно-білим градієнтом згори донизу.7. Шар Тінь залити чорно-білим градієнтом знизу догори.

8. Зробити видимими шари Фото та Підставка. За допомогою інструментів Переміщення, Викривлення та Масштаб змінити проекцію фото та підставки.9. Включити видимість шару Тінь. Використовуючи інструменти Переміщення, Викривлення та Масштаб, тінь розмістити так, щоб з'єднати кути фотографії та підставки.10. Зробити видимим шар Відображення. Деформувати відображення інструментом Викривлення та підправити інструментом Масштаб. При потребі використати інструмент Переміщення.11. Включити видимість Фону. Фон залити чорним кольором. Відображення залити градієнтом з чорного в прозорий, встановити прозорість шару 50%.

12. На шарові Фон намалювати блики: Пензель — Galaxy (AP) масштаб 10, колір a28244.

13. Звести зображення. Для цього клацнути на будь-якому шарові на панелі Шарів і виконати команду з контекстного меню (через праву кнопку миші) Звести зображення.

14. Результат:Джерело: http://domashnie-posidelki.ru/forum/73-2239-1
Форум » Розділ ІІ: Матеріали до уроків для учнів » Растровий графічний редактор GIMP » Відображення фотографії (Обробка фото. Інструмент Дзеркало)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

КЗ "ЗШ І-ІІІ ступенів №5" Бобринецької міської ради © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz