Інтернет у моєму житті - Форум
Головна
П`ятниця
09.12.2016
19:19
Вітаю Вас Гость | RSS
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5"
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: sakura 
Форум » Розділ ІІІ: Різне » Спілкування, розваги, відпочинок » Інтернет у моєму житті (Роль всесвітньої павутини у Вашому житті)
Інтернет у моєму житті
ADMINДата: П`ятниця, 26.11.2010, 09:14 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Адміністратори
Нагороди: 15
Репутація: 12
Статус:
Чим Вас приваблює Інтернет? Скільки часу Ви в ньому проводите? Чим саме займаєтеся?
КатяДата: П`ятниця, 26.11.2010, 09:25 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Учні
Нагороди: 1
Репутація: 1
Статус:
Зараз неможливо уявити своє життя без Інтернету! Адже хочеться поспілкуватися з друзями чи з кимось познайомитись, знайти якусь необхідну інформацію, скачати нову пісню чи фільм! smile
GufДата: П`ятниця, 26.11.2010, 09:30 | Повідомлення # 3
Рядовой
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус:
Я вважаю без інтернету нікуда. Для чого бігати по бібліотекам, коли можна все найти в Інтернеті? =)
wadqesДата: П`ятниця, 26.11.2010, 09:37 | Повідомлення # 4
Рядовой
Статус:
Мене приваблює Інтернет тим, що можна спілкуватися з друзями, грати в ігри-онлайн з друзями. Я проводю в інтернеті багато часу. Знаходжу в інтернеті реферати, і качаю музику, фільми, картинки
sakuraДата: П`ятниця, 26.11.2010, 17:56 | Повідомлення # 5
Сержант
Група: Модератори
Нагороди: 2
Репутація: 5
Статус:
Інтернет приваблює яскравими мигаючими картинками, що змінюються. Неможливо уявити своє життя без нього, адже більшість часу ми проводимо за комп'ютером, сидячи в Інтернеті. Більшість підлітків сидять Вконтакті. Кожна людина проводить багато часу в Інтернеті шукаючи нову, пізнавальну, цікаву та захоплюючу інформацію. Я також не вийняток, тож шукаю матеріади для презентацій, рефератів, тощо. wink
ekaterink_aДата: Четвер, 24.11.2011, 10:39 | Повідомлення # 6
Рядовой
Статус:
Для мене Інтернет це можливість знайти різну інформацію не виходячи з дому,скачати різні фільми,музику та інші файли. Це так просто і швидко smile
ChohaДата: Четвер, 01.12.2011, 11:31 | Повідомлення # 7
Рядовой
Група: Друзі
Нагороди: 1
Статус:
Проводжу в інтернеті 5-8 годин щоденно не враховуючи робочий час, дуже допомагає в написанні курсових, дипломних та пошукових роботах. Для мене повністю заміняє походи в бібліотеку

Повідомлення відредагував Choha - Четвер, 01.12.2011, 11:31
MiIIIka_KillerДата: Понеділок, 19.05.2014, 14:16 | Повідомлення # 8
Рядовой
Нагороди: 2
Статус:
Для мене Інтернет це можливість знайти різну інформацію не виходячи з дому.
maruzatorДата: П`ятниця, 15.05.2015, 09:46 | Повідомлення # 9
Рядовой
Статус:
Я використовую Інтернет у різномантіних цілях:перегляд фільмів та відео,навчання,гра в ігри,пролистування картинок та фото-ось неповний перелік того,як ця мережа допомагає мені та розважає.
Форум » Розділ ІІІ: Різне » Спілкування, розваги, відпочинок » Інтернет у моєму житті (Роль всесвітньої павутини у Вашому житті)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Бобринецька ЗШ І-ІІІ ступенів №5 © 2016
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz