Електронна скринька - Форум
Головна
П`ятниця
02.12.2016
19:57
Вітаю Вас Гость | RSS
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5"
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Розділ ІІ: Матеріали до уроків для учнів » Інтернет-технології » Електронна скринька (Переваги створення скриньки на обраному поштовому сервері)
Електронна скринька
На якому поштовому сервері Ви створили свою електронну скриньку і чому?
ADMINДата: Четвер, 12.04.2012, 07:26 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Адміністратори
Нагороди: 15
Репутація: 12
Статус:
Створила поштові скриньки на різних серверах:
mail.ru - основна поштова скринька. Імпонує те, що можна користуватися Агентом, який миттєво реагує на вхідні листи, дає можливість спілкуватися в режимі он-лайн. Скринька налаштована таким чином, що збирає листи з інших поштових серверів. Дуже зручно.
gmail.com - дає можливість відправляти великі за обсягом файли, має чат. Часто використовую для реєстрації на інших сайтах, тематичних форумах.
yandex.ru - використала при створенні шкільного сайту. Зворотній зв'язок з адміністратором сайту налаштований саме на цю скриньку.
rambler.ru - також використовую для реєстрації на інших сайтах.
hotmail.com - використала для реєстрації на порталі "Партнерство у навчанні".
qip.ru - зацікавили листівки, широкий вибір аватарів, обмін файлами.
Вважаю, що сучасна людина не може обходитися без такого зручної служби Інтернету, як електронна пошта.
Який з поштових серверів вибрати, вирішувати Вам. Кожен з них має свої переваги та недоліки.
Чому створила декілька поштових скриньок? Можливо, тому, що люблю експериментувати і намагаюся дізнатися якомога більше нового.
pretty-girlДата: Четвер, 12.04.2012, 08:10 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Учні
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус:
тому що мені комфортніше користуватися цією електронною скринькою.
вона має певні переваги:
-є мій світ, де я можу переглядати новини, завантажити фотографії і т.д.
-можна дизайнувати своє повідомлення.
я звикла користуватися саме цією скринькою
VladДата: Четвер, 12.04.2012, 08:16 | Повідомлення # 3
Рядовой
Нагороди: 1
Статус:
Тому що він найкращий, зручний для користування та багато інших функцій які задовольняють мене. Я зареєстрований на mail.ru
anichkaДата: Четвер, 12.04.2012, 08:16 | Повідомлення # 4
Рядовой
Нагороди: 3
Репутація: 2
Статус:
Я маю скриньку на mail.ru, тому що це зручно,просто, багато цікавої інформації, можна передавати різну інформацію моїм друзям швидко, є Агент. Також, вона потрібна для реєстрації на різних сайтах та форумах. smile

Повідомлення відредагував anichka - Четвер, 12.04.2012, 08:26
olya_untilovaДата: Четвер, 12.04.2012, 08:16 | Повідомлення # 5
Рядовой
Статус:
Я зареєстрована на mail.ru, тому що це дуже зручний і легкий в користуванні поштовий сервер.
КатюшаДата: Четвер, 12.04.2012, 08:17 | Повідомлення # 6
Рядовой
Статус:
Я створила свою електронну скриньку на mail.ru.Як на мене,він доступний і зручний у користуванні.
KysiaДата: Четвер, 12.04.2012, 08:17 | Повідомлення # 7
Рядовой
Статус:
Тому, що я звикла користуватися саме цією скринькою!
vladkvashenkoДата: Четвер, 12.04.2012, 08:27 | Повідомлення # 8
Рядовой
Статус:
Я зареєстрований на mail.ru, тому що це один із найвідоміших сайтів і ним легко користуватися.
DxlFullДата: Четвер, 12.04.2012, 10:27 | Повідомлення # 9
Рядовой
Статус:
Я користуюсь mail.ru тому, що це моя перша поштова скринька я до неї звик.
Вона має певні переваги:
-є мій світ, де я можу переглядати новини, завантажити фотографії і т.д.
-можна дизайнувати своє повідомлення.
-нею дуже легко користуватися
-саме на цій поштовій скриньці можна задавати свої питання і дізнаватись те що тобі потрібно.
wadqesДата: Четвер, 12.04.2012, 10:28 | Повідомлення # 10
Рядовой
Статус:
Яндекс.Почта для меня - это сервис, позволяющий иметь адрес вида name@yourdomain.ru (где name - любой выбранный вами имя, а yourdomain.ru - имя вашего домена), используя при этом удобный веб-интерфейс и другие преимущества Яндекс.Почты (фильтрация спама, автоматическая проверка писем на вирусы и др.) На одном подключенном к Яндекс.Почте домене можно зарегистрировать до 1000 ящиков wacko и использовать их самостоятельно или раздать другим пользователям. Например, если вы - владелец организации (фирмы, образовательного учреждения, административного учреждения), вы можете завести для своих сотрудников адреса на собственном домене и почтовые ящики с этим адресам на Яндекс.Почте. Вам больше не нужно будет думать о поддержке собственного почтового домена. Доступ в ящики через веб-интерфейс осуществляется по адресу http://mail.yandex.ru/for/yourdomain.ru, где yourdomain.ru - имя вашего домена.
Также они могут настроить доступ к почте по адресу http://mail.yourdomain.ru, где yourdomain.ru - имя вашего домена. Кроме того, с почтой можно работать и с обычных почтовых программ. Яндекс.Почта поддерживает все стандартные почтовые протоколы - POP3/IMAP/SMTP. wink И именно потому я выбрала Яндекс! happy
Юлі4каДата: Четвер, 12.04.2012, 10:54 | Повідомлення # 11
Рядовой
Статус:
Я користуюсь ukr.net, тому що мені подобається ця поштова скринька, на ній дуже багато чого цікавого:
Всі новини України;
Події;
Політика;
Технології;
Авто;
Спорт;
Здоров'я;
Суспільство;
Шоу-бізнес;
Відео, фото;
Гарні поради та цікава інформація.
Ukr.net - це мій інтернет!
BrilliantДата: Четвер, 12.04.2012, 10:54 | Повідомлення # 12
Рядовой
Статус:
Я віддаю перевагу mail.ru . Перевагами цієї електронної пошти є:
-оперативність і легкість використання;
-доступність практично в будь-якому місці;
-універсальність форматів листів і вкладень;
-дешевизна сервісу;
-надійність і швидкість інфраструктури доставки;
- зручний дизайн.
Загалом вона мені подобається!!!!
_Катя_Дата: Четвер, 12.04.2012, 10:56 | Повідомлення # 13
Рядовой
Статус:
Я користуюсь mail.ru тому, що це моя перша поштова скринька я до неї звик.
Mail.Ru - російськомовна соціальна мережа, яка з'єднує на сторінці користувача дії на основних порталах Mail.Ru. На порталі «Мій світ» зареєстровано понад 40 млн профайлів , більше 300 тис. людина постійно знаходяться на сайті в статусі «онлайн».
Як і в інших соціальних мережах, завдання проекту «Мій світ» - допомога в пошуку однокласників, знайомих, колег, друзів та рідних. Тут можна спілкуватися за допомогою особистих повідомлень, дарувати один одному віртуальні презенти, виражати емоції і говорити про таємні бажання, розміщувати свої фотографії та відеоролики, мати особистий блог і читати блоги інших учасників, завантажувати пісні і слухати музику. А також в Моєму Світі Ви завжди будете знати, що роблять Ваші друзі, для цього тут є стрічка подій.
Девіз проекту «Мій світ»: «Ваші друзі, однокурсники та однокласники в контакті з Вами»!
Реєстрація на сайті Мій Світ дуже проста, для цього всього лише треба завести безкоштовну пошту від Mail.Ru.
Mail.ru же вирішила не витягувати короткострокову прибуток з ринку додатків для соціальних мереж, поки він знаходиться на ранній стадії розвитку, а інвестувати в нього, зазначає її гендиректор Дмитро Гришин. Чи запровадить Mail.ru комісію заново, коли вона сама приверне досить розробників, а ринок виросте, Гришин не говорить
BodДата: Понеділок, 14.04.2014, 09:36 | Повідомлення # 14
Рядовой
Нагороди: 2
Репутація: 4
Статус:
Mail.ru-моя друга поштова скринька якою я користуюсь.
Перед цим був Rambler.ru, як на мене швидша та простіша в користуванні.
JulianaДата: Понеділок, 14.04.2014, 09:36 | Повідомлення # 15
Рядовой
Нагороди: 1
Репутація: 2
Статус:
Я проголосувала саме за цю електроннну скриньку, адже я звикла нею коростивутись. Мої рідні також використовують її. Вона дає можливість відправляти великі за обсягом файли. Однак є один недолік: щоб вийти з скриньки, потрібно пошукати кнопку виходу.
Форум » Розділ ІІ: Матеріали до уроків для учнів » Інтернет-технології » Електронна скринька (Переваги створення скриньки на обраному поштовому сервері)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Бобринецька ЗШ І-ІІІ ступенів №5 © 2016
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz