Електронна скринька - Сторінка 2 - Форум
Головна
Понеділок
23.10.2017
16:33
Вітаю Вас Гость | RSS
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5"
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Форум » Розділ ІІ: Матеріали до уроків для учнів » Інтернет-технології » Електронна скринька (Переваги створення скриньки на обраному поштовому сервері)
Електронна скринька
На якому поштовому сервері Ви створили свою електронну скриньку і чому?
ADMINДата: Понеділок, 14.04.2014, 12:27 | Повідомлення # 16
Генералиссимус
Група: Адміністратори
Нагороди: 15
Репутація: 12
Статус:
Цитата Juliana ()
Я проголосувала саме за цю електроннну скриньку
Юля, вкажи поштовий сервер, на якому ти створила скриньку, щоб було більш зрозуміло.  wink
Zhosan1808Дата: П`ятниця, 16.12.2016, 11:19 | Повідомлення # 17
Рядовой
Група: Учні
Нагороди: 1
Репутація: 2
Статус:
Електронна скринька mail.ru дуже зручна. Я до неї вже звик і не думаю що вже її зміню.
Didenko1811Дата: П`ятниця, 16.12.2016, 11:30 | Повідомлення # 18
Рядовой
Репутація: 2
Статус:
Я користуюсь mail.ru тому, що це моя перша поштова скринька я до неї звик. 
Mail.ru — Інтернет-портал, один з найбільших безкоштовних сервісів Електронної пошти російськомовного сектору інтернету.
Mail.ru надає користувачам поштову скриньку необмеженого розміру з перекладачем, перевіркою правопису, архівом для зберігання фотографій тощо. Під «необмеженим розміром» мається на увазі, що кожного разу, коли у скринці лишається менш ніж 500 Мб вільногог місця, користувач отримує листа з пропозицією безкоштовно збільшити обсяг на 2 Гб. 
Як портал Mail.ru надає понад 40 Інтернет-сервісів, зокрема, соціальна мережа Мой Мир@Mail.Ru (що нараховує більше 13 млн зареєстрованих профілів), фотохостинг Фото@Mail.Ru (користувачі якого зберігають близько 170 млн фотографій) тощо. Для модулів Mail.ru характерно активне поширення за рахунок продуктів інших компаній та встановлення за замовчуванням. При цьому користувача не завжди попереджають про можливе встановлення цих модулів; але навіть у тих випадках, коли користувач знімає відповідні галочки у вікні вибору конфігурації встановлення за замовчуванням, дуже часто відбувається нахабне встановлення цих модулів і нав'язливих сервісів Mail.ru
viktoria2001nДата: П`ятниця, 16.12.2016, 11:31 | Повідомлення # 19
Рядовой
Репутація: 0
Статус:
Я користуюся поштовою скринькою ukr.net . 
Це моя перша поштова скринька, якою я користуюся вже багато років та вже звикла до неї.
Багато моїх знайомих користуються нею. 
На ukr.net є дуже багато цікавого. Наприклад новини в Україні, різні події, поради та ще багато цікавої та різноманітної інформації.
Ця поштова скринька має зручний дизайн, легкість в використанні, доступність майже в будь-якому місці. 
Також можу використовувати свою поштову скриньку для реєстрації на різних сайтах.
tanya_ivanchenko_01Дата: П`ятниця, 16.12.2016, 11:35 | Повідомлення # 20
Рядовой
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус:
Я користуюся поштою Gmail. Для мене вона більш зручна і функціональна. Можна відправляти великі за обсягом файли, а також дає змогу користуватися іншими сайтами  Google.
vika_3522Дата: П`ятниця, 16.12.2016, 11:37 | Повідомлення # 21
Рядовой
Статус:
Я користуюсь gmail.com . Переваги цієї почти:
- великий обсяг
- потужний спам-фільтр
- постійна доступність
- миттєвий пошук
- універсальний пароль
- зручне угруповання листів
- доповнення 
- впорядкованість 
- вбудована комунікація
- безпека
ПерсичокДата: П`ятниця, 16.12.2016, 11:46 | Повідомлення # 22
Рядовой
Статус:
Користуюсь mail.ru та gmail.com
Звикла ними користуватись,є певні переваги.Дуже допомагають при куплі речей,бо замовляю через електронну пошту.
Форум » Розділ ІІ: Матеріали до уроків для учнів » Інтернет-технології » Електронна скринька (Переваги створення скриньки на обраному поштовому сервері)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

КЗ "ЗШ І-ІІІ ступенів №5" Бобринецької міської ради © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz