Головна
Реєстрація
Вхід
Понеділок
12.04.2021
22:07
Вітаю Вас Гость | RSS
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5"


Меню сайту

Наше опитування

Оцініть наш сайт

javascript:// javascript://
Всього відповідей: 1314


Кнопка сайту
КЗ

[ Отримати код:]


Рідне місто
Бобринець

Погода в Украине

Корисний софт

Корисні сайти Робота школи над науково-методичною проблемою 
Організація роботи над проблемою школи

Проблема школи: «Від інноваційних технологій освіти і педагогічної майстерності вчителя до формування компетентної особистості учня».

У 2016/2017 навчальному році педагогічний колектив працював над І етапом (навчання). 
На виконання поставленої задачі організовані та проведені такі види методичної роботи:

1. Організована діяльність майстер-класів з пролеми:

 • для класних керівників на базі творчої майстерні Хасанової Л. М. «Інноваційні методи і прийоми у виховній роботі»;
 • для вчителів-предметників на базі вчителя інформатики Волошина В. Б. за проблемою «Використання хмарних технологій в роботі вчителя-предметника»;
 • для педагогічних працівників на базі вчителя інформатики Волошиної О. В. за проблемою «Використання сервісів Веб 2.0 у практичній діяльності педагога»;
 • для педагогічних працівників на базі вчителя фізичної культури Малика В. Ю. «Шейпінг – практичний крок до покращення самопочуття».

2. Працювали над обраними проблемами учасники творчих груп:

 • «Перевернуте навчання: перші кроки виконання технологій» (керівник Різанова О. Л.);
 • «Ейдетикотехнологія в початковій школі» (керівник Безсонова Г. В.),
 • «Диференціація навчання у початковій школі» (керівник Жиганова О. Г.),
 • «Соціально орієнтований урок» (керівник Хасанова Л. М.).

3. Активно надавали допомогу молодим учителям міста в:

 • школі удосконалення педагогічної майстерності для вчителів математики, фізики та інформатики з проблеми «Інноваційні технології як один із шляхів упровадження компетентнісно спрямованої природничо-математичної освіти» (керівник Різанова О. Л.);
 • школі професійного становлення для вчителів української мови та літератури з проблеми «Інноваційні технології навчання на уроках словесності як засіб реалізації діяльнісного підходу до навчання та виховання» (Рубаненко Н. Л.);
 • школі педагогічної майстерності вчителів англійської мови з проблеми «Ефективне використання інноваційних підходів та технологій ХХІ століття на уроках англійської мови з метою розвитку комунікативних здібностей учнів та якісної підготовки до ЗНО» (Хасанова Л. М.);
 • школі практичної допомоги для вчителів початкових класів з проблеми «Використання інноваційних технологій навчання як засіб модернізації змісту початкової освіти» (Горевич С. М.);
 • школі практичної допомоги для вчителів математики та інформатики з проблеми «Підвищення педагогічної майстерності та якості освіти через оволодіння та впровадження сучасних технологій навчання» (Волошина О. В.).

4. На високому рівні проведені Богдановою А. Є. засідання творчої майстерні управлінської діяльності з проблеми «Здійснення інноваційних підходів в управлінській діяльності на сучасному етапі реформування освіти»; майстер-класу Пудової Надії Артемівни з проблеми «Робота шкільної бібліотеки як центру інформаційної підтримки навчально-виховного процесу».

5. Педагоги школи взяли участь в обласному огляді освітніх блогів «Педагогічна блогосфера», за результатами вчитель української мови та літератури Черкасова О. І. та вчитель фізичної культури Малик В. Ю. зайняли ІІ місце, вчитель англійської мови Гичко Л. О. – ІІІ місце.

6. Вчитель математики Різанова О. Л. взяла участь у обласних Інтернет-конференціях з теми: «Технологія фахової майстерності: педагогічний інструментарій вчителя» та «Використання сучасних освітніх технологій на уроках математики».

7. Вчитель української мови Черкасова О. І. поділилася досвідом роботи з блогом під час проведення обласного майстер-класу «Створення та ефективне використання персонального блогу вчителя-філолога».

У 2017/2018 навчальному році педагогічний колектив продовжує працювати над науково-методичною проблемою: «Від інноваційних технологій освіти і педагогічної майстерністості вчителя до формування компетентної особистості учня»: ІІ етап "Апробація і моделювання". Практично-діяльністний напрям буде реалізовано такими видами методичної роботи: загальношкільний конкурс "Методична скарбниця", тематичні семінари-тренінги, розробка навчально-програмових засобів.


У 2017/2018 навчальному році навчальна, виховна, методична робота педагогічного колективу була спрямована на забезпечення програми розвитку і реалізації  заключного етапу науково-педагогічної проблеми «Від інноваційних технологій освіти і педагогічної майстерності вчителя до формування компетентної особистості учня». Зокрема,   педагогічний колектив працював над реалізацією її  ІІ етапу – апробація та моделювання. На виконання поставленої задачі організовані та проведені такі форми методичної роботи:

1. Організована діяльність майстер-класів:

 - для вчителів початкових класів на базі творчої майстерні Горевич С. М. з проблеми «Здоров’язберігаючі технології в початковій школі»;

- для вчителів початкових класів на базі творчої лабораторії вчителя початкових класів Железняк Т.Г. за проблемою «Диференціація на уроках математики»;

- для педагогічних працівників школи на базі творчої лабораторії вчителя інформатики Волошиної О.В. за проблемою «Використання сервісів 2.0 у практичній діяльності педагога»;

- для вчителів на базі творчої лабораторії вчителя математики  Різнової О.Л. за проблемою «Сучасний педагогічний інструментарій учителя»;

- для вчителів та класних керівників на базі творчої лабораторії вчителя біології Сокач Л.В. за проблемою «Формування екологічної свідомості учнів в структурі сучасної системи освіти»;

- для педагогів на базі творчої лабораторії вчителя зарубіжної літератури Могиленко Н.С. за проблемою «Біоадекватний урок».

2. Працювали над обраними проблемами учасники творчих груп: «Ейдетикотехнологія в початковій школі» (керівник Безсонова Г. В.), «Диференціація навчання у початковій школі» (керівник Жиганова О. Г.), «Соціально орієнтований урок» (керівник Хасанова Л. М.).

3. Активно надавали допомогу учителям міста в школі удосконалення педагогічної майстерності для вчителів математики, фізики та інформатики з проблеми «Інноваційні технології як один із шляхів упровадження компетентнісно спрямованої природничо-математичної освіти» (керівник Різанова О. Л.), школи педагогічної майстерності вчителів англійської мови з проблеми «Ефективне використання інноваційних підходів та технологій ХХІ століття на уроках англійської мови з метою розвитку комунікативних здібностей учнів та якісної підготовки до ЗНО» (Хасанова Л. М.), школі практичної допомоги для вчителів початкових класів з проблеми «Використання інноваційних технологій навчання як засіб модернізації змісту початкової освіти» (Горевич С. М.), школи практичної допомоги для вчителів математики та інформатики з проблеми «Підвищення педагогічної майстерності та якості освіти через   оволодіння   та    впровадження сучасних технологій навчання» (Волошина О. В.).

4. На високому рівні проведені Богдановою А. Є. засідання творчої майстерні управлінської діяльності з проблеми  «Здійснення інноваційних підходів в управлінській діяльності на сучасному етапі реформування освіти»; майстер-класи Пудової Надії Артемівни з проблеми «Робота шкільної бібліотеки як центру інформаційної підтримки навчально-виховного процесу»; майстер-класу вчителя хімії та біології Сокач Людмили Василівни з проблеми «Удосконалення методики розв’язування задач з хімії та біології».

5. Вчитель інформатики стала переможцем та отримала Диплом ІІІ ступеня за участь у обласній віртуальній виставці «Вернісаж педагогічної творчості».

6. Заступник директора Пісна Т.В. отримала перемогу в заочному турі та взяла участь у обласному конкурсі управлінської майстерності.

Наступні 2 роки (2019-2021р.р.) педагогічний колектив працюватиме над реалізацією ІІІ етапу роботи над проблемою закладу - Осмислення та узагальнення (набуття власного досвіду).

Програма роботи над методичною проблемою передбачає такі напрямки діяльності: проектна робота на рівні ШМО, розробка власних прийомів, впровадження перспективних технологій, дисеміляція власного досвіду, участь у семінарах, вебінарах, творчих вчительських конкурсах, створення та апробацію нових зразків навчального забезпечення, узагальнення напрацювань тощо.


Переклад сайту

Наші координати
вул. Миколаївська, 72
м. Бобринець
Кіровоградська обл.
27200
тел. (05257)-3-46-48
Ел. пошта:

Мініпрофіль:
Гость

Повідомлення:

Група:
Гість
Час: 22:07

Гість, ми раді Вас бачити :) Будь ласка, зареєструйтесь або авторизуйтесь!

Форма входу


Статистика

Статистика матеріалів
Новин: 946
Форум: 68/418

Зареєстровано на сайті
Всього: 1676
Нових за місяць: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні сайт відвідали ADMIN


Географія відвідувачів


Актуально

Календар новин і свят

«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Оновлення форуму

Останній коментар
Увага! Змінено формат дистанційного навчання!

Пошук

КЗ "ЗШ І-ІІІ ступенів №5" Бобринецької міської ради © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz